Metody

 

     

Ludzka mowa to rozmowa.

v

Nauczanie przez mówienie

Celem naszej szkoły jest nauczanie komunikatywne – nauczanie przez mówienie. Tak by uczeń potrafił zrozumieć i swobodnie wyrazić swoje opinie czy potrzeby.

Łączymy nowoczesność i organiczność nauczania

Stosujemy najnowsze metody z zakresu metodyki, wykorzystujemy liczne nowoczesne media wspierające procesy uczenia, a jednocześnie stawiamy na podstawową formę komunikacji – mówienie. Stosujemy przyswajanie słówek systemem słowo-konceptu (bez etapu tłumaczenia). 

Małe grupy językowe

Nauczamy w małych grupach 4 – 8 osób, bo daje to możliwość indywidualnego podejścia do ucznia, jednocześnie pozwalając na atrakcyjne interakcje grupowe. W efekcie uczniowie czują się pewnie i swobodnie, a lektorzy mogą poświęcić im więcej uwagi i zaoferować bardziej indywidualne podejście.

Czym jest metoda komunikatywna?

 

To praktyczne podejście do języka, gdzie komunikacja stoi ponad poprawnością gramatyczną (zwłaszcza na niższych poziomach językowych). Na zajęciach każde zagadnienie jest ćwiczone w mówieniu.

Słowem: jeśli tylko się da uczymy od początku w języku docelowym. Ważnym elementem tej metody jest Twoja Maksymalna Aktywność Językowa na zajęciach. Dzięki skuteczności tej zasady jesteśmy polecani, a nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy.

Uczymy na wszystkich poziomach językowych. Od poziomu elementary 95% zajęć prowadzona jest w języku docelowym. Na wyższych poziomach przygotowujemy do testów i koncentrujemy się na wysokiej poprawności językowej.

R

Nasze grupy

Grupy są małe, jednolite pod względem wieku i zaawansowania.

Stała ocena postępów.

Słuchacze systematycznie ćwiczą nabyte umiejętności oraz podchodzą do testów sprawdzających w trakcie semestru. Każdy rok nauki kończy egzamin.

Certyfikat

Wystawiamy potwierdzenie ukończenia kursu i reprezentowany poziom. Certyfikat opisany jest w 2 językach, co pozwala na wykorzystanie go za granicą bez konieczności tłumaczenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

SZKOŁA

Welcome to the cool school.

Nasza szkoła powstała w 2009 roku jako pierwsza profesjonalna prywatna szkoła językowa w Kudowie-Zdroju i obecnie jest najstarszą oraz najprężniej działającą szkołą językową w regionie. Co nas wyróżnia…

LEKTORZY

Zespół szkoły to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy. Są to osoby pełne entuzjazmu, dokładające wszelkich starań, by lekcje były skuteczne i jednocześnie ciekawe. Wszyscy lektorzy zatrudniani w naszej szkole…

Centrum Językowe LING UP

ul. Zdrojowa 43

57-350 Kudowa-Zdrój