Kursy dla dzieci i młodzieży

 

   

Lepiej wcześnie niż za późno

Kursy dla dzieci szkolnych kl. I – III

To bardzo ważny etap w procesie nauki języka obcego. Dzieci mają świeże spojrzenie na otaczającą je rzeczywistość, są spontaniczne i otwarte. Po prostu chłoną wiedzę jeśli poznają nowe rzeczy!

W klasach I-III większość zajęć to gry językowe, rymowanki i piosenki:

System koncept – słowo

Słownictwo prezentowane jest za pomocą obrazków bez używania języka polskiego, systemem koncept – słowo, bez udziału tłumaczenia. Jest to naturalna nauka języka najbardziej zbliżona do poznawania pierwszego języka.

v

Rymowanki

Rymowanki pomagają zapamiętać i oferują nieograniczoną wręcz możliwość ekspozycji na nowe słówka w sposób wolny od nudy.

I

Gry

Gry mobilizują do zapamiętywania podczas lekcji bo dzieci kochają wygrywać! Zajęcia w większości prowadzone są w języku angielskim.

i

Praca z podręcznikiem

Już od pierwszej klasy młodzi uczniowie pracują na naszych zajęciach również z podręcznikiem, który zabiera ich w świat przygód bohaterów podręcznika.

Komiksy

Komiksy pomagają w nauce czytania i pisania w języku obcym. Dzięki integrowaniu tych elementów nasi uczniowie nie mają problemów z poprawnością pisania w wyższych klasach.

Rezultaty

Wysiłek włożony w naukę na tym etapie rozwoju procentuje przez całe życie. Różnica pomiędzy dziećmi uczęszczającymi na dodatkowe zajęcia językowe w klasach I-III ujawnia się bardzo wyraźnie w klasach IV-VIII.

Prowadzimy zajęcia dla klas 0 – III w dwóch placówkach:

ZAJĘCIA U NAS w Ling Up

Centrum Językowe Ling Up, Zdrojowa 43, Kudowa Zdrój – zajęcia w jeden wybrany dzień w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych 14.00 – 18.30 zależnie od grupy. Dla rodziców oczekujących na dzieci przygotowaliśmy wygodną poczekalnię. 

ZAJĘCIA W SZKOLE NA POGODNEJ

Prowadzimy zajęcia w placówce Szkoły Podstawowej przy ulicy Pogodnej w czasie świetlicy. Zajęcia odbywają się we wtorek lub czwartek o godz. 14.00. Lektorka odbiera dzieci ze świetlicy, zabiera na 45 min zajęć i odprowadza z powrotem do świetlicy.

Kursy dla dzieci starszych kl. IV – VIII, GIMNAZJUM oraz LICEUM

Wchodzenie w dorastanie i przechodzenie przez ten trudny okres nie jest łatwy ani dla uczniów ani dla nauczycieli. Uczniowie przeładowani lekcjami i zadaniami domowymi wymagają od nas więcej niż kiedykolwiek.

Atrakcyjne zajęcia

Zajęcia dla młodzieży szkolnej staramy się uatrakcyjnić bogactwem materiałów multimedialnych, niestandardowymi zadaniami oraz ambitnym programem nauczania.

Zadania

Poza pracą z podręcznikiem dostarczamy zadań na mówienie oraz dodatkowych zadań egzaminacyjnych każdego nadchodzącego etapu. Uczniowie bardzo dużo wynoszą z zajęć, dlatego w starszych klasach staramy się ograniczać ciężar zadań domowych.

z

Sukcesy uczniów

Nasi młodzi uczniowie osiągają świetne wyniki w szkole, dostają się do szkół z zaawansowanym programem językowym a w olimpiadach zdobywają czołowe miejsca.

Oferujemy dwa systemy nauki:

1xtyg. 60min – Kurs stanowi 34 spotkania i podzielony jest na 9 rat płatności. Koszt raty miesięcznej to 100zł. Grupy 4-8 osób.

2xtyg. po 45min – kurs stanowi 64 lekcje i podzielony jest na 9 rat płatności. Koszt raty miesięcznej to 155zł.

Dowiedz się więcej o naszych pozostałych kursach:

Centrum Językowe LING UP

ul. Zdrojowa 43

57-350 Kudowa-Zdrój