Lektorzy

 

   

“Mieć właściwego nauczyciela, to jakby drugi raz się urodzić.” (Ludmiła Ulicka)

 

 • Zespół szkoły to wysoko wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy.
 • Lektorzy naszej szkoły to osoby pełne entuzjazmu, dokładające wszelkich starań by lekcje były skuteczne i jednocześnie ciekawe.
 • Wszyscy lektorzy zatrudniani w naszej szkole mają wykształcenie w zakresie nauczania języka obcego, a nauczyciele prowadzący zajęcia z dziećmi mają dodatkowe studia lub kursy w zakresie nauczania małych dzieci.
 • Nasi nauczyciele otrzymują dodatkowe, wewnętrzne szkolenie w zakresie nauczania komunikatywnego.
lektorzy Centrum Językowe Ling UP

Aleksandra Kogut

mgr fil. ang. Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

“Pochodzę z Trójmiasta. Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zanim znalazłam swoje miejsce na ziemi, sporo podróżowałam, mieszkałam i pracowałam w wielu różnych państwach. Angielskiego uczę ponad 20 lat. Na styl mojego prowadzenia zajęć ogromny wpływ ma przeszłość teatralna. W teatrze grałam, śpiewałam, tańczyłam i tłumaczyłam. Kreatywnie i spontanicznie podchodzę do nauczania. Uwielbiam grać w gry, rozśmieszać, bawić. Interesują mnie najnowsze odkrycia metodyczne lecz najbardziej interesuje mnie uczeń jako człowiek, któremu pragnę pomóc w nauce języka angielskiego. Poważnie traktuję to, że oferujemy USŁUGI nauczania języków obcych. Jestem szczęśliwa, że założyłam pierwszą profesjonalną szkołę językową w Kudowie Zdroju i że chętnych przybywa.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w rozwoju językowym, to postaram się pomóc :)”

lektorzy Centrum Językowe Ling UP

Amanda Łopatka

Absolwentka studium psychologii dziecięcej Fife College w Szkocji, obecnie studentka piątego roku fil. angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

“Nazywam się Amanda, obecnie jestem studentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, a wcześniej ukończyłam szkołę średnią w Szkocji. Kilkuletni pobyt za granicą dał mi szansę na szlifowanie języka angielskiego, na nawiązanie kontaktów z ludźmi z zagranicy oraz na poznanie ich kultury, co jest bardzo ważne w wykonywaniu pracy lektora języka angielskiego. Jestem osobą radosną, kreatywną i łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi. Swoją pracę wykonuję z przyjemnością, entuzjazmem i zapałem. Język angielski to moja pasja, a nauczanie daje mi możliwość dzielić się nią z innymi. Podczas zajęć zarażam nie tylko chęcią do nauki języka angielskiego, ale też uśmiechem! 😉

F. Smith kiedyś powiedział, że “jeden język ustawia Cię w korytarzu życia, a dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.”

lektorzy Centrum Językowe Ling UP

Anna Moraś

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się bardzo wcześnie. Nauka tego języka zawsze sprawiała mi przyjemność. Teraz to ja uczę, a to daje mi ogromną satysfakcję. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą – stawiam na naukę poprzez zabawę! Ich uśmiechy są dla mnie bezcenne! Do zobaczenia w szkole.
 
lektorzy Centrum Językowe Ling UP

Wiktoria Kukuła

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Sieradzu oraz Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie, oba w zakresie nauczania języka angielskiego.

“Hello!
Mam na imię Wiktoria. Jestem absolwentką NKJO w Sieradzu oraz WSL w Częstochowie. Jak widać na załączonym obrazku pasjonuje mnie muzyka (a już zwłaszcza orkiestry dęte). Języka angielskiego uczę, bo to dla mnie druga bardzo ważna pasja. Interesuję się zwłaszcza kulturą Wielkiej Brytanii.”

lektorzy Centrum Językowe Ling UP

Monika Małaszuk-Reguła

mgr fil. germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, była studentka italianistyki UW.

“Moją pasją, oprócz zwierząt, są kraje, których języków uczę, Niemcy i Włochy. Mam spore doświadczenie w uczeniu wszystkich grup wiekowych. Najbardziej jednak lubię konwersacje i czerpię ogromną radość z każdego ucznia, któremu udaje się przełamać barierę językową. Nazywam się Monika Małaszuk-Reguła i zapraszam na lekcje do Ling-up.”

2017 / 2018:
 • Wiktor Jakubczyc – jako lektor języka angielskiego oraz native speaker

 • Amanda Łopatka

 • Wiktoria Kukuła

 • Beata Powolny

 • Patrycja Rytelewska-Kostusiak

 • Kamila Sajewicz

 • Monika Małaszuk-Reguła

 • Jakub Mydłowski

 • I inni

Nauczyciel ma wpływ na wieczność. Nie jest bowiem w stanie określić, gdzie kończy się jego oddziaływanie.” (H. B. Adams)

ZOBACZ WIĘCEJ:

SZKOŁA

Welcome to the cool school.

Nasza szkoła powstała w 2009 roku jako pierwsza profesjonalna prywatna szkoła językowa w Kudowie-Zdroju i obecnie jest najstarszą oraz najprężniej działającą szkołą językową w regionie. Co nas wyróżnia…

METODY

Celem naszej szkoły jest nauczanie komunikatywne – nauczanie przez mówienie. Tak by uczeń potrafił zrozumieć i swobodnie wyrazić swoje opinie czy potrzeby. Łączymy nowoczesność i organiczność nauczania. Stosujemy najnowsze metody…

Centrum Językowe LING UP

ul. Zdrojowa 43

57-350 Kudowa-Zdrój