Kursy dla dorosłych

 

    

Nowy język – Nowe możliwości

Angielski po angielsku na każdym poziomie. Z nami skutecznie i ciekawie!

w

Metoda komunikatywna

W czasie kursów największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności mówienia, ucząc języka w stu procentach użytecznego w kontaktach z cudzoziemcami. Pozostałe sprawności językowe, czyli czytanie, pisanie i słuchanie, są ćwiczone równolegle. Na zajęciach wyjaśniane są także aspekty gramatyczne języka, jednak poprawność gramatyczna nie jest najważniejsza.

Starannie opracowane ćwiczenia

Konwersacje ćwiczone są od najwcześniejszych etapów nauki poprzez starannie opracowane ćwiczenia, takie jak: symulacje, odgrywanie ról, dyskusje oraz gry i zabawy językowe. Tak, to nie pomyłka: dorośli grają w gdy i bawią się! I bardzo to lubią! Dzięki spontanicznej, pozbawionej stresu komunikacji, słuchacze przełamują barierę w posługiwaniu się językiem obcym.

Materiały dydaktyczne

Zajęcia opierają się na podręczniku oraz dodatkowych materiałach dydaktycznych opracowywanych na bazie autentycznych źródeł, jak Internet, prasa, literatura obca. Niezwykle istotne jest wykorzystywanie materiałów audiowizualnych.

]

Małe grupy zajęciowe

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach 4-8 osób, co umożliwia indywidualne podejście do każdego ucznia.

Wypożyczanie materiałów

Słuchacze naszych kursów otrzymują bezpłatną możliwość wypożyczania książek w języku obcym (literatura przygotowana dla uczących się języka obcego o różnym poziomie trudności), audiobooków oraz filmów.

Nasi lektorzy

Lektorzy naszej szkoły to osoby pełne entuzjazmu, które dokładają wszelkich starań by lekcje były skuteczne i jednocześnie ciekawe.

A

Charakter kursów

Kursy na poszczególnych poziomach zaplanowane są w taki sposób, że każdy kolejny rok nauki stanowił logiczną kontynuację poprzedniego.

Zajęcia odbywają się 1x tyg. 90min w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Kurs stanowi 34 spotkania, czyli 68 godzin lekcyjnych. Koszt podzielony jest na 9 rat po 175 zł.

Dowiedz się więcej o naszych pozostałych kursach

Centrum Językowe LING UP

ul. Zdrojowa 43

57-350 Kudowa-Zdrój